Dávid jeles, Ibrány hetes!

Végre mi is bekapcsolódtunk a bajnokság érdemi részébe. Magabiztos győzelemmel mutatkozott be hazai pályán városunk labdarúgócsapata. Lejátszották a Tiszántúli Takarék megyei I. osztályú bajnokság, 19. fordulóját.

Ibrány SE - Tiszavasvári SE 7-0 (2-0) Ibrány, 300 néző, v.: Szabó (Takács, Kertész)

Nem sok nyitott kérdés volt a mérkőzésen. További sikereket kívánunk a tiszavasvári labdarúgásnak! Az igazi megmérettetések számunkra most kezdődnek! Hajrá Ibrány - mindörökké!

A mérkőzés jegyzőkönyve:

Ibrány SE: Félegyházi – Haburcsák (Kiss T.), Majoros, Balogh, Nagy, Csáki, Szabó (Boros), Jeddi (Gergely), Somogyi M. (Somogyi T.), Farkas (Kiss P.), Pócsi.

Edző: Madalina György

Tiszavasvári SE: Susánszky (Pethe) – Szolyka T., Huszti, Bakos, Bodnár (Holozsnyák), Lajos, Lakatos, Tóth (Bolega), Szolyka G., Ujj, Bolgár.

Edző: Nagy István

Gól: Nagy 5, Majoros (11-esből), Balogh.

Ifi: 6-0. (A mérkőzés tudósítását lásd lejjebb!)

Madalina György: – Átestünk a hazai bemutatkozáson, még nem játszottunk tökéletesen, de eredményesen már igen.

Nagy István: – Mindent megtettünk a mérkőzésen, de az erőnkből ennyire futotta. A játékvezetőt idézve: „helyettünk nem tudnak gólt lőni”, de esélyt sem adtak rá. Gratulálok az Ibránynak!

Baktalórántháza-Mátészalka 4-0 (1-0)

IBRÁNY SE U19 - Tiszavasvári U19 6-0 (3-0)

Ibrány SE U19: Papp D. - Pere Gy. (Együd Á. 68.p.), Report A., Domoszlai D., Szücs I. - Bakosi M. - Bészély J., Pápa S., Pápa Sz. (Béres F. 65.p.) - Dobránszki M., Dankó Á. (Vajóczki S. 50.p.)

Edző: Veress János

Gól: Vajóczki 2 (61.,85.), Domoszlai 6., Pápa S. 33., Report 38. (11-esből), Bészély 80.

Lendületesen kezdtek az Ibrányi fiatalok és már a 6.percben megszerezték a vezetést egy begyakorolt szögletből. Bészély ismét remekül tekert középre, ahol Domoszlai emelkedett a legmagasabbra és 8 méterről fejelt a kapuba. A vezetés tudatában szemre is tetszetősen, kombinatívan játszottunk.

A fölényünk a 33.percben tovább nőtt. Dobránszki szép passzát Pápa S. egy "Zidan-csellel" két védőt becsapva vette át és játszotta magát tisztára a 16-os vonalánál, majd 12 méterről bombázott a felső sarokba. Gyönyörű gól volt!!!

Néhány perccel később ismét Pápa S. volt az egyik főszereplő. Remek csellel tört be a 16-oson belűlre, ahol szabálytalankodtak ellene. A jogos büntetőt Report értékesítette magabiztosan a 38.percben.

A második félidőben is tovább folytattuk a szép játékot.

Vajóczki a 61.percben ritkán látható nagy gólt lőtt kapásból mintegy 20 méterről a hosszú felső sarokba. Élvezték a játékot a hazaiak...

A 80.percben Dobránszki remek átadása után Bészély lőtt ballal laposan a hosszú sarokba.

A 85.percben Együd tört előre a bal oldalon és hozta kihagyhatatlan helyzetbe Vajóczkit, aki 10 méterről kapussal szemben nem hibázott!

Fiataljaink végig uralva a játékot, magabiztosan tartották itthon a 3 pontot!

Hajrá Ibrány!

(Tudósító: Veress János)

Rögtön egy El clasico-val és gólparádéval kezdte hazai szereplését az U16-os labdarúgócsapatunk!

Ibrány SE U16 - Nagyhalászi SE U16 10:4

Ibrány SE: Kiss I., Szász M. (Popovics), Ónodi A., Kalderál P., Szegedi M., Hullár B .( Horváth M.), Béres F., Oláh P., Majoros J.(Sánta B.), Balázsi B. (Sauter E.), Bakosi M.

Edző: Kiss Péter

Gól: Bakosi Máté (6), Sánta Bence, Béres Ferenc (2), Horváth Attila Máté.

Magabiztos győzelemmel kezdtük az első hazai mérkőzésünket!

Akik kilátogattak szurkolók láthatták mindenben ellenfelünk fölé kerekedtünk, ahogy az eredmény is mutatja !
Gratulálok a srácoknak ugyanebben a felfogásban kell tovább haladnunk!

Ezen a héten, vasárnap  (03.23.) a Nyírteleki Sportegyesület U 16-os csapatát fogadjuk 10:00 órától az ibrányi sportpályán!

(Tudósító: Kiss Péter)