I. Ibrányi Márkafüggetlen Autóstalálkozó

Városunk ékszerdobozában az Ibrányi Városligetben került megrendezésre az I. Ibrányi Márkafüggetlen Autóstalálkozó június 8-án. A rendezvény újdonságként hatott és támogatásra lelt mind az önkormányzat, mind a helyi vállalkozók részéről.

 

A megye több pontjáról érkező autósok látványos versenyekben vehettek részt: autós szépség-, kipufogó- és hangnyomás kategóriákban, melyek zsűrizésében részt vett Fodor István, Jaszter Balázs és Jakab Csaba. Osztatlan sikert aratott az autós limbó verseny is!

A rendezvényre kilátogató vendégek pedig kerékcsere és felni tartó versenyben vettek részt. Első ízben női kategóriát is indítottak, ahol az első két helyezett városunk kőkemény anyukái lettek: Gyulainé Demeter Julianna és Biróné Király Éva.

Ebéd után hatalmas sorban indult el az autós felvonás a Hősök tere felé, amelyet Tóth Balázs profihoz méltó drift bemutatót tartott , amelyhez menet közben még két vendég is társult!

A nap hangulatáról Dj. PéGé gondoskodott.

Szabó András és csapata jóvoltából finom babgulyással lakhatott jól minden versenyző és vendég.

A kategóriák díjait Trencsényi Imre polgármester és Dr. Ferenczi Tamás adták át.

Mindenkinek köszönet, aki hitt ebben a rendezvényben és támogatta!

Köszönet a helyi Rendőrség, a Polgárőrség és a GAMESZ dolgozóinak, hogy jelenlétükkel biztosították a rendezvény biztonságát és zökkenőmentességét.

Fotók: Hegedűs Máté

http://www.ibrany.hu/kepgaleria/i-ibr%C3%A1nyi-m%C3%A1rkaf%C3%BCggetlen-...

 

Elhelyezkedés

Magyarország

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

4484 Ibrány, Árpád út 5-7.

 

Kapcsolat

Telefon: +36 42 527 017

e-mail: hivatal@ibrany.hu

 

Hírlevél feliratkozás

Elsőként kaphatja meg az új híreket, frissítéseket.
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.